2 prievadų POE media converter su 1*GIGA SFP pluošto uosto 60w galia biudžeto adapteris 1000Mbps

€35.06


POE media converter 1*SFP+2*10/100/1000M RJ45 Uostų Specifikaciją

Modelis TS102PGS

Produktas

Visą Gigabit 2+1 PoE Switch

Ilgalaikio Uosto

2*10/100/1000Base-TX RJ45 port(Duomenų)

1*1000M SFP

PoE Prievadai

2*port PoE

Tinklo Protokolas

IEEE 802.3

IEEE 802.3 i 10BASE-T

IEEE 802.3 u 100BASE-TX

IEEE 802.3 ab 1000BASE-T prievadais

IEEE 802.3 x

IEEE 802.3 z 1000BASE-X

IEEE 802.3 af/ne

PoE Standartas

IEEE802.3af/ne

Port Specifikacija

10/100BaseT(X)Auto

Perdavimo Režimas

Saugoti ir Persiųsti(visą wirespeed)

Dažnių juostos plotis

16Gbps

Paketų Persiuntimo

5.76 Mpps

MAC Adresas

2K

Buferio

2,5 M

Perdavimo Atstumas

10BASE-T : Cat3,4,5 UTP(≤250 metrų)

100BASE-TX : Cat5 ar vėliau UTP(150 metrų)

1000BASE-TX : Cat6 ar vėliau UTP(150 metrų)

1000BASE-SX:62.5 µm/50µm PRF(2m~550m)

1000BASE-LX:62.5 µm/50µm MM(2m~550m) arba 10µm SMF(2m~5000)

Galia Pin

Numatytoji 1/2(+),3/6(-);Neprivaloma tvarka 4/5(+),7/8(-)

Vieno prievado Power

Vidutinis 15.4 W ;MAX 30W

Bendra galia/Įtampa

MAX 65W DC 52V

Watt

Energijos Suvartojimas budėjimo:≤3W;

LED Indikatorius

GALIA:Power LED

Uplink3:SFP LED

Uosto:(Apelsinų=PoE LED+Žalia=Nuorodą, LED)

Galia

Išorinis Maitinimo DC 52V 1.25 A

Darbinė Temperatūra/Oro Drėgnumas

-10~+55°C;5%~90% RH Ne koaguliacija

Laikymo Temperatūra/Drėgmė

-40~+75°C;5%~95% RH Ne koaguliacija

Gaminio dydis/Pakuotės dydis(L*W*H)

85mm*90mm*28mm

210mm*135mm*95mm

N. W/G. W(kg)

0,2 kg/0,7 kg

Įrengimas

Desktop

Žaibo apsaugos lygis

3KV 8/20us;

IP30

Sertifikatas

CE ženklas, komercinis;CE/LPD EN60950;

FCC 15 Dalis B Klasės;RoHS;

Garantija

Visą įrenginį už 1 metus(Priedai nepridedami)

Žymos: 10g sfp, 10gb jungiklis, poe atvirkštinį, ftth, ap poe, 24v poe injector, poe, HTB, sfp, pinigų apgaubti.


( 0 Reitingas )

Vnt.