NOT ABOUT US

NOT ABOUT US

But about you...Efective
Mindful
Sustainable
Harmonious

business worldwide!

VIZIJA

Efektyvus, Sąmoningas, Tvarus ir Harmoningas verslas visame pasaulyje.

MISIJA

Skatinti sąmoningumą, efektyvumą ir harmoniją verslo pasaulyje, pasitelkiant ‘mindfulness’, dėmesio lavinimo ir kitas meditacijos technikas.
Padėti organizacijoms ir jų žmonėms tobulėti, realizuoti savo potencialą, atrasti balansą ir kurti darnią kultūrą.

VERTYBĖS

  • Atvirumas organizacijų ir žmonių poreikiams, jų situacijoms, skirtingoms idėjoms.
  • Efektyvumas - minimaliomis sąnaudomis pasiekti geriausių ir tvariausių rezultatų.
  • Tvarumas - orientacija į ilgalaikius rezultatus ir harmoningą augimą.
  • Žaismingumas ir kūrybiškumas - su mumis Jums niekada nebus nuobodu, o ilgainiui tikimės, kad ir Jūsų kultūroje įsivyraus šios vertybės. Juk žaidimas ir juokas atpalaiduoja nuo streso ir įtampos, išlaisvina kūrybiškumą ir padeda pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

AURIMAS ŠLIMAS

Konsultantas, organizacijų psichologas, meditacijos ir sąmoningumo treneris. Ekspertinės sritys: konfliktų valdymas, derybos, tarpininkavimas, nuostatų formavimas, asmeninis efektyvumas, streso įveikos, sąmoningumas (mindfulness), meditacija, komandos formavimas, vadovavimas ir lyderystė. Aurimas turi labai plačią darbo patirtį: nuo pardavimų iki tarptautinių socialinių projektų, savanoriavo Afrikoje. Šis konsultantas patrauklus savo paprastumu, šiltumu ir nuoširdumu, visada susitelkęs į žmones, jų poreikius. Jo pagrindinis tikslas – padėti žmonėms ir organizacijoms išlaisvinti savo potencialą, džiaugtis darbu, gerais santykiais, puikiais rezultatais ir visame kame išlaikyti ramybę bei pusiausvyrą.