Services

Services


Discover new horizons


For organizations

For groups

For individual persons

Meditacijos ir sąmoningumo kursai

Meditacijos ir sąmoningumo kursas įmonės darbuotojams

€700.00

Trukmė: 6 savaitės. Šeši kas savaitiniai valandos trukmės praktiniai sąmoningumo ir meditacijos užsiėmimai Jūsų įmonėje. Papildoma medžiaga savarankiškai praktikai. Nemokamos konsultacijos.
REZULTATAS: geresnė dėmesio koncentracija, platesnis sąmoningumas, efektyvesnis darbas ir prioritetų susidėliojimas, gebėjimas geriau įsiklausyti į klientų, vadovų ir bendradarbių poreikius, kūrybiškesnis mąstymas ir priimami sprendimai, mažesnis streso lygis, didesnis pasitenkinimas darbu, geresni santykiai ir malonesnė komandos kultūra.

Palaikomosios meditacijos praktikos įmonėse (1h)

€100.00

Kai esate praėję visą meditacijos ir dėmesingumo kursą, raginu išlaikyti šią praktiką ir toliau reguliariai medituoti, kad rezultatai ir toliau augtų. Jei jaučiate, kad reikalingas tolimesnis palaikymas, kviečiu ir toliau susitikti bent kartą per savaitę bendrai meditacijai Jūsų įmonėje - Jums patogiu laiku.

Pasibandymo meditacija organizacijai (1h)

€50.00

Nesate tikri dėl meditacijos ir sąmoningumo kursų? Kviečiu pasibandyti ir patirti, ar Jums tinka meditacija ir dėmesingo įsisąmoninimo praktikos, ar ne. Išklausysiu Jūsų lūkesčius. Išbandysime keletą labiausiai Jūsų poreikius atitinkančių technikų. Papasakosiu, kaip viskas veikia. Bus nauja smagi patirtis ir tikiuosi atrasite seniai ieškotą kelią į aiškumą, ramybę bei pilnatvę.

*Galima organizuoti meditacijas ir pačių darbuotojų iniciatyva - prieš darbą, per pietų pertrauką ar po darbo.

Meditacijos ir sąmoningumo renginiai

Meditacijos ir sąmoningumo renginys (2-3h)

€ 300.00 - 500.00

Meditacijos ir dėmesingo įsisąmoninimo pristatymas: kas tai yra, kaip tai veikia, kam ir kada reikalinga, kokias naudas teikia, kokios yra technikos. Praktiniai užsiėmimai: skirtingų technikų išbandymas lengvai ir žaismingai. Refleksija, pasidalinimas patirtimis ir įspūdžiais, klausimai-atsakymai. Apibendrinimas.

Meditacijos ir sąmoningumo mokymai (1d., iki 15 žm.)

€700.00

Supažindinimas su meditacija ir dėmesingu įsisąmoninimu. Truputi teorijos ir daug daug praktikos - įvairių technikų išbandymo, žaidimų bei atradimų.
Po mokymų dienos jausitės kur kas laisvesni, džiugesni, kūrybiškesni, o svarbiausia - kur kas dėmesingesni ir sąmoningesni.
Puikiai tinka komandos formavimui ar panašiems renginiams.

Individualios konsultacijos

Individuali konsultacija asmeniniais / darbo / personalo klausimais (1,5h)

€30.00

Kartais sunku atskirti, kur baigiasi asmeninis gyvenimas, o kur prasideda darbinis. Netikiu, kad žmogus, apsivilkęs kostiumą ar kostiumėlį, ant pakabos palieka savo asmenybę. Betkuri organizacija susideda iš pačių įvairiausių asmenybių - vienos kampuotos, kitos aptakios; vienos kietos, kitos minkštos; trečios žaismingos, o ketvirtos labai rimtos. Kaip su tuo tvarkytis, kaip sukurti sinergiją ir pasiekti geriausių rezultatų, kaip rasti 'win-win' sprendimus? Aš Jums to nepasakysiu, bet galiu įsiklausyti ir išgirsti, padėti plačiau pažvelgti į Jūsų situaciją, atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. Jūs geriausiai žinote savo situaciją ir tik Jūs galite atrasti geriausią sprendimą, tik kartais nepastebite akivaizdžių dalykų, kol koks 'vaikas' neparodo pirštu. Pasikalbėkime!

Individuali meditacijos pamoka (1h)

€20.00

Norite išmėginti meditaciją ar pradėti medituoti, bet nežinote nuo ko pradėti? Susitikime individualiai pamokai. Išklausysiu Jūsų lūkesčius, padėsiu pasirinkti tinkamą meditacijos formą. Parodysiu ir paaiškinsiu, kaip ką daryti. Kartu pamedituosime. Ilgainiui pradėsite praktikuoti savarankiškai ir atrasite nepaprastas meditacijos galias.